„cargoGO Logistics“ už 40 mln. Eur perka 300 vilkikų

„cargoGO Logistics“ už 40 mln. Eur perka 300 vilkikų
Publikuota: 2023-01-25 12:21

Cargo Go logotipas. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

Krovinių pervežimus Vakarų Europoje vykdanti UAB „cargoGO Logistics“ plečia savo vilkikų parką, jį papildydama 300 naujų vilkikų. Investicijos vertė siekia 40 mln. Eur.

Apie tuomet dar planuojamą sandorį įmonės vadovas spalį VŽ pasakojo šiame interviu. 

Pasak bendrovės, visi vilkikai transporto bazę pasieks etapais iki 2023 m. pabaigos. Sutartis dėl vilkikų įsigijimo pasirašyta su DAF gamykla.

„Didžioji dalis įsigyjamų automobilių bus skirti plėtrai – jaučiame didelį vilkikų poreikį. Šiuo metu valdome apie 1.000 nuosavų transporto priemonių, taip pat naudojamės subrangovų paslaugomis, tačiau sparčiai augame, todėl atitinkamai siekiame didinti ir mūsų valdomą transporto parką“, – sako Osvaldas Švitra, „cargoGO Logistics“ vykdomasis direktorius.

Osvaldas Švitra, „cargoGO Logistics“ vykdomasis direktorius. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.
Osvaldas Švitra, „cargoGO Logistics“ vykdomasis direktorius. Vladimiro Ivanovo (VŽ) nuotr.

Iki šiol savo vilkikų parke įmonė turėjo „Mercedes“, DAF, „Volvo“, MAN ir „Scania“ prekės ženklų vilkikus, o šių metų pradžioje buvo išbandytas ir pirmasis „Renault“ vilkikas.

„Mūsų įmonės vidutinis vilkikų amžius yra mažesnis nei pusantrų metų. Naujesni vilkikai suvartoja mažiau kuro ir yra draugiškesni aplinkai, patogesni vairuotojams bei saugesni. Tiek atnaujinant, tiek plečiant parką mums svarbiausia inovatyvus ir patogus vilkiko valdymas, ekonomiškumas ir žemas išmetamo CO2 lygis“, – pasakoja „cargoGO Logistics“ Technikos skyriaus vadovas Nerijus Šivickas.

Tačiau į elektrinius vilkikus bendrovė neinvestuoja. VŽ rašė, kad bendrovė svarstė plėsti dujinių vilkikų parką. Tačiau dujoms pabrangus, šios idėjos atsisakė.

Vilkikų parkus plečia ir kitos pervežimus vykdančios bendrovės. „Girteka“ užsisakė 600 „Scania“ elektrinių vilkikų. Tuo metu JAV rinkoje besiplečianti „Hegelmann Group“ užsisakė 50 autonominių vilkikų.

Pasirinkite jus dominančias įmones ir temas – asmeniniu naujienlaiškiu informuosime iškart, kai jos bus minimos „Verslo žiniose“, „Sodros“, Registrų centro ir kt. šaltiniuose.

Tema „Logistika“

Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.